עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) > מדריך הקמת אתר > בניית אתרים לוויניים :
ייעוץ והדרכה
עיצוב אתרים
בניית אתרים
קידום אתרים
אתרים שבנינו
הצוות
צור קשר
ראשי
מדריכים:
מדריך הקמת אתר
הגדרת מטרות האתר
בחירת כתובת לאתר
תכנון תוכן האתר
בניית אתר מקצועי
עיצוב אתר
בניית אתרים לוויניים

בניית אתרים לוויניים בניית אתרים מקצועיים

בניית אתרים לוויניים היא אסטרטגית קידום אתרים ושיווק אתרים יעילה מאוד שמחזקת את האתר הראשי ומקדמת אותו בתוצאות מנועי החיפוש.

אתרי לווין הינם אתרים קטנים ממוקדים בנושא מסויים שבאים בנוסף לאתר הראשי ומחזקים אותו על ידי הצגת הנושא הספציפי בצורה קלה וברורה והפניית הגולשים לאתר הראשי להמשך פעילות.

אתרי לווין יכולים לשמש כאמצעי יעיל מאוד למיתוג מוצר, בניית אתר שלם למוצר או שרות ספציפי מדגישה בעיני הגולש את החשיבות המוצר, מה עוד שקל יותר ללקוח להתמצא באתר קטן שמיועד רק למוצר או שרות זה במקום להסתבך באתר עמוס מוצרים, שירותים ומידע.

אתרי לווין יכולים לשמש כאמצעי יעיל לפילוח קהל יעד, מבחינה שיווקית קשה וגם לא נכון לפנות לקהל יעד רחב ולקהל יעד מצומצם באותו הזמן, באותו האתר. לעיתים יש קהלי יעד שונים שנוח יותר לפנות אליהם בנפרד. בניית אתרים לוויניים לצורך פילוח השוק הינה דרך מוצלחת להתמודד עם האתגר. לדוגמה, קהל יעד ישראלי שיראה אנגלית באתר שלכם לא יתרגש. אך קהל יעד אמריקאי שיראה עברית באתר יצא ממנו ולא יחזור לעולם. נכון יותר לבנות שני אתרים שונים בשפות שונות כדי לשווק את העסק שלכם לקהלי יעד שונים.

בניית אתרים מקצועיים חייבת לכלול בתוכה אסטרטגיות שיווק אתרים באינטרנט וקידום אתרים במנועי חיפוש. את האסטרטגיות צריך לחלק לטווח קצר וטווח ארוך. בניית אתרים מקצועיים ואסטרטגיות שיווק אתרים לטווח קצר מתרכזים בעיקר בפרסומים אונליין. בניית אתרים מקצועיים ואסטרטגיות טווח ארוך מתרכזים בקידום במנועי חיפוש, במיתוג והכרה ציבורית של שם העסק ושם המוצר. בניית אתרים לוויניים הינה דרך מעולה לענות לאתגר המיתוג והקידום.

בניית אתרים לווינים בטכנולוגית אתרי לווין שפיתחנו הינה דרך זולה ופשוטה להשיג מספר מטרות בו זמנית:

  • בניית אתרי לווין למטרת מיתוג
  • בניית אתרי לווין למטרת פילוח השוק
  • בניית אתרים לוויניים לשפות שונות
  • בניית אתרים לוויניים לאזורים גאוגרפיים שונים
  • בניית אתרים לוויניים למטרת קידום
  • בניית אתרי לווין למשיכת גולשים לאתר הראשי

בניית אתרים לווינים בטכנולוגית אתרי לווין שפיתחנו מאפשרת לך לערוך את כל האתרים שלך במקום אחד ולאחר העידכונים להעלות אותם לשרתים מתאימים. שיטה זאת נוחה במיוחד ויעילה במיוחד ומכיוון שחשוב לנו לתת ללקוחותינו את הכלים לקדם את האתר שלכם ולשווק אותו דאגנו שהמחיר יהייה זול במיוחד כדי שתוכלו להקים עשרות אתרי לווין בקלות.

 מדריך הקמת אתר:
        הגדרת מטרות האתר     בחירת כתובת לאתר     תכנון תוכן האתר     בניית אתר מקצועי     עיצוב אתר     בניית אתרים לוויניים    

בניית אתרים
דוד אביגדור
מהנדס תוכנה
מומחה לבניית אתרים

תכנות
אלעד יאיר
מהנדס תוכנה

עיצוב אתרים
כרמן אביגדור
מעצבת גרפית

אודות הצוות - הסיפור שלנובניית אתרים בניית אתרים
ðåùà: בניית אתרים לוויניים בניית אתרים מקצועיים קידום ומיתוג בעזרת אתרי לווין    ÷åã ãó: cbhh, t,rho kuuhbhho cbhh, t,rho nemughho ehsuo unh,ud cgzr, t,rh kuuhן
úðàé ùéîåù   |   òéöåá àúøéí   |   áðééú àúøéí   |   ÷éãåí àúøéí   |   öåø ÷ùø