עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) > הצוות > מומחה לבניית אתרים :
ייעוץ והדרכה
עיצוב אתרים
בניית אתרים
קידום אתרים
אתרים שבנינו
הצוות
צור קשר
ראשי
מדריכים:
מדריך הקמת אתר
הגדרת מטרות האתר
בחירת כתובת לאתר
תכנון תוכן האתר
בניית אתר מקצועי
עיצוב אתר
בניית אתרים לוויניים

מומחה לבניית אתרים

להיות מומחה לבניית אתרים זו דרך חיים עבורי. מומחה הוא אדם בעל ידע רחב ועמוק בתחומו המסוגל לייעץ נכונה ולעזור לאנשים לא מהתחום לעשות החלטות נכונות. מומחה הוא בעל נסיון של שנים ויכולת אינטואיטיבית להעריך את החידושים בתכומו.

שמי דוד אביגדור ואני בונה אתרים כבר למעלה מעשר שנים. בתחילת דרכי בניתי את פורטל הלובו פורטל המטיילים של דרום אמריקה ונחלתי הצלחה גדולה, דרכה למדתי בדרך הכי מהירה שיש את סודות האינטרנט, כתיבת תוכן לאתרים, שיווק ברשת, ידידותיות למשתמש וכמובן כל מה שקשור לבניית אתרים, ברמה הטכנית וברמה השיווקית.

לאחר מספר שנים של בניית אתרים, התנסות ולימוד עצמי, נרשמתי ללימודי הנדסת תוכנה ושיפרתי את יכולותי הטכניות בבניית אתרים וכל סוגי התיכנות לרמה גבוהה מאוד. אחרי ארבע שנים הפכתי למהנדס תוכנה מן המיניין עם התמחות בתחום בניית אתרים.

בנייתי מספר אפליקציות ווב מורכבות ובתוכם מערכות לבניית אתרים וניהול תוכן כיזם ורכשתי את הידע הטכני הנדרש ובנוסף למדתי את הצרכים של יזם אינטרנט ושל עסקים קטנים ובינוניים שמבוסיים על פעילות ברשת.

במקביל תחלתי לעבוד בחברה לבניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב מורכבות ותוך זמן קצת הפכתי לראש צוות פיתוח ולמנהל פרוייקטים. רכשתי את הנסיון בעבודה עם לקוחות ואנשי מקצוע מתחומים סמוכים.

בימים אלו אני משלב המשך לימוד והתפתחות כמומחה לבניית אתרים עם התנסות מעשית, בניית אתרים ללקוחות, יעוץ מומחה ומתן פתרונות אינטרנט בבנייה ובקידום אתרים. אני מקפיד לעבור הכשרות וללמוד כל קורס בתחום שנקרא לדרכי, קורא ספרים בנושא ומפתח את יכולותי כמומחה לבניית אתרים.

אשמח לתת לכם יעוץ מומחה לבניית אתרים,
לבנות לכם אתר או להציע פתרונות חלופיים להגשמת המטרה שלכם.

בברכה
דוד אביגדור - מומחה לבניית אתרים
מומלצים
בניית אתרים מונחי מטרה - בניית אתרים מונחי מטרה היא מתודולוגיה לבניית אתרים ויזמות אינטרנט שמביאה להצלחה בוודאות מתמטית.

הגדרת מטרות האתר - החלק החשוב ביותר בתהליך הקמת האתר הוא הגדרת מטרות האתר.

בניית אתרים לוויניים - בניית אתרים מקצועיים צכיה לכלול אסטרטגיות שיווק לטווח קצר ולטווח ארוך. בניית אתרים לוויניים מחזקת את האתר הראשי במיקומו בתוצאות החיפוש ומאפשרת מיתוג מוצרים או פנייה לקהל יעד מפולך.


בניית אתרים
דוד אביגדור
מהנדס תוכנה
מומחה לבניית אתרים

ניהול פרוייקטים
ענבל גרינוולד 
מהנדסת תוכנה

תכנות
אלעד יאיר
מהנדס תוכנה

אודות הצוות - הסיפור שלנובניית אתרים בניית אתרים
ðåùà: דוד אביגדור - מומחה לבניית אתרים, מומחה בניית אתרים, בניית אתרים ע"י מומחה    ÷åã ãó: sus tchdsur - nunjv kcbhh, t,rho, nunjv cbhh, t,rho, cbhh, t,rho g"h nunjv
úðàé ùéîåù   |   òéöåá àúøéí   |   áðééú àúøéí   |   ÷éãåí àúøéí   |   öåø ÷ùø