עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) > קידום אתרים :
ייעוץ והדרכה
עיצוב אתרים
בניית אתרים
קידום אתרים
אתרים שבנינו
הצוות
צור קשר
ראשי
מדריכים:
מדריך הקמת אתר
הגדרת מטרות האתר
בחירת כתובת לאתר
תכנון תוכן האתר
בניית אתר מקצועי
עיצוב אתר
בניית אתרים לוויניים

קידום אתרים במנועי חיפוש, קידום אתרים בגוגל

כשאומרים קידום אתרים מתכוונים קידום אתרים במנועי חיפוש כלומר לגרום למנוע החיפוש להציג את האתר שלך גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש במילים שקשורות לנושא שלך. קידום אתרים בעברית מתייחס בעיקר לקידום אתרים בגוגל, גוגל הוא מנוע החיפוש הטוב ביותר שקיים היום ורוב מוחץ של הגולשים הישראלים מחפש בגוגל.

30% מקידום האתר בגוגל צריך להעשות בתוך האתר ו-70% מחוץ לאתר. אנחנו נעזור לך ב-100% לקדם את האתר שלך בהתאם לתקציב שלך ומידת הרצון שלך לקחת חלק בתהליך.

גוגל בוחן את האתרים באינטרנט ע"י רובוט, תוכנה שנקראת גוגלבוט. תוכנה זו מחליטה על פי קריטריונים מסויימים עד כמה האתר שלך רלוונטי למילות חיפוש מסויימות. הפעולות שצריכות להעשות על מנת שהאתר שלך יהייה רלוונטי למילות החיפוש שלך פשוטות ביותר ובדרך כלל מה שמפריד בינך לדף הראשון בגוגל זה ידע והשקעה קטנה של זמן או כסף.

קידום אתרים במנועי חיפוש ע"י אופטימיזציה של האתר

מערכת ניהול התוכן שפיתחנו ReyDavid CMS Pro תוכננה במיוחד לאופטימיזציה מירבית של האתר לקידום במנועי חיפוש. יש הרבה פרטים קטנים וחשובים שלא הרבה יודעים שיכולים להקנות לך יתרון על המתחרים שלך. לנו יש את הידע והמערכת היחודית שלנו תעשה עבורך את רוב העבודה באופן אוטומטי.

בנוסף לחלקים בסיסיים כמו הזנה של מילות מפתח והגדרת כותרת לכל דף, פיתחנו מודולים מיוחדים לקידום במנועי חיפוש.

קידום אתרים בגוגל ע"י בניית לינקים מאתרים חיצוניים

חלק משמעותי מדירוג הדפים שלך בתוצאות החיפוש של גוגל נקבע לפי כמות הקישורים לדף שלך מאתרים אחרים ומידת הרלוונטיות והעוצמה של קישורים אלו. לינקים מאתרים חזקים שקשורים למילות המפתח שלך מחזקים את האתר שלך יותר מסתם לינקים. כמות קטנה של לינקים חזקים טובה יותר בדרך כלל מכמות גדולה של לינקים סתמיים.

בימים אלו אנו מפתחים כלי מיוחד לסיוע בקידום אתרים במנועי חיפוש ע"י בניית לינקים מאתרים חיצוניים. תוכנת SEO Bee.He הינה תוכנה שאנו מפתחים לקידום אתרים במנועי חיפוש בעברית.

שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש שאנו נותנים:

  • קידום אתרים בגוגל
  • מחקר מילות מפתח
  • אופטימיזציה של האתר לקידום המנועי חיפוש
  • בניית לינקים מאתרים חיצוניים לקידום אתרים בגוגל
  • רישום לאינדקסים וסיפריות ברשת
  • הדרכות על קידום אתרים בגוגל

 
מומלצים
בניית אתרים - בניית אתרים - תחום בניית אתרים התפתח מאוד בשנים האחרונות וכולל בתוכו עולם שלם של מושגים. בדף זה נסביר מהיא בניית אתרים ומהו תהליך בניית אתרים נכון.

תכנון תוכן האתר - תכנון תוכן האתר ותכנון מבנה האתר, שונה מאתר לאתר בהתאם לסוג האתר ולנושא שלו. נפרט כאן מהו תכנון תוכן אתר נכון, מהם הדגשים החשובים בתכנון תוכן האתר ומבנה האתר ומהם הצעדים לתכנון נכון של האתר.

עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) - אנו נותנים שירות בתחומים עיצוב אתרים, בניית אתרים מקצועיים וקידום אתרים. יש נוסחה להצלחה אינטרנטית וכל אחד שיעבוד לפיה יצליח בודאות מתמטית. עיצוב ובניית אתרים היא שילוב של אומנות ומענה לצרכים טכניים.


נושאים: קידום אתרים

בניית אתרים
דוד אביגדור
מהנדס תוכנה
מומחה לבניית אתרים

ניהול פרוייקטים
ענבל גרינוולד 
מהנדסת תוכנה

תכנות
אלעד יאיר
מהנדס תוכנה

אודות הצוות - הסיפור שלנו


בניית אתרים קידום אתרים
ðåùà: קידום אתרים, קידום אתרים בגוגל, קידום ושיווק נכון של אתרים באינטרנט    ÷åã ãó: ehsuo t,rho, ehsuo t,rho cdudk, ehsuo uahuue bfuן ak t,rho cthbyrby
úðàé ùéîåù   |   òéöåá àúøéí   |   áðééú àúøéí   |   ÷éãåí àúøéí   |   öåø ÷ùø