עיצוב אתרים בניית אתרים (ראשי) > עיצוב אתרים :
ייעוץ והדרכה
עיצוב אתרים
בניית אתרים
קידום אתרים
אתרים שבנינו
הצוות
צור קשר
ראשי
מדריכים:
מדריך הקמת אתר
הגדרת מטרות האתר
בחירת כתובת לאתר
תכנון תוכן האתר
בניית אתר מקצועי
עיצוב אתר
בניית אתרים לוויניים

עיצוב אתרים

עיצוב האתרים מתייחס לחלק הויזואלי של בניית אתרים, למבנה נכון של דפי האתר, לגרפיקה של ממשק האתר ולעיקביות בעיצוב דפי האתר.

לעיצוב האתר יש השפעה מכרעת על ההצלחה של האתר. עיצוב נכון הוא שילוב של אומנות ומענה לצרכים טכניים. עיצוב נכון צריך לענות על כל הדרישות הבאות:

  • עיצוב יפה ונעים לעין
  • שידור תדמית שמתאימה למטרות האתר
  • השארת הרושם הנכון על הגולש
  • מבנה נכון של האלמנטים באתר ובמיוחד של אמצעי הניווט
  • ידידותיות למשתמשים
  • עיקביות ויזואלית בין דפי האתר

 

עיצוב האתר משדר הרבה דברים לגולש וחשוב מאוד לשים לב למסרים שהעיצוב מעביר, לקבוע במכוון את המסר ולא לבזבז את אמצעי התקשרות החשוב הזה.
לדוגמה:

עיצוב אתרים מקצועי
אם עיצוב האתר מיושן, גולשים רבים יסיקו מיד שהמידע באתר מיושן ולא רלוונטי. מעצב מקצועי ישים לב למסרים אלו וידאג לייעץ לך ולבחור יחד איתך את המסרים הנכונים.

בתחום עיצוב אתרים חשוב מאוד להתייחס לקהל היעד, אם קהל היעד צעיר ומתוחכם אז עיצוב מתוחכם יצור עניין ויגרה את הגולשים להמשיך לגלוש באתר. לעומת זאת אם קהל היעד שלך נמנה בקבוצת הגולשים הממוצעים באינטרנט, עיצוב מתוחכם יגרום לו לצאת מאתרך ולמצוא אתר עם עיצוב רגוע יותר לגלוש בו.

שימוש באנימציות וסרטוני וידאו, יכול להועיל למטרת האתר או להכשיל את האתר. למשל לאתר שמיועד לילדים, ממשקי פלאש עם ציורים פשוטים וצבעים חזקים, מגוונים ומנוגדים יגרמו לילד לרצות לגלוש עוד ועוד באתר. אתרים שמטרתם היא לתת מידע לקהל יעד בוגר צריכים לעצב את ממשק האתר בפשטות שמשדרת מקצועיות. אתרי מכירה של מוצרים מורכבים צריכים ממשק פשוט ונקי ויכולים לעשות שימוש מעולה בטכנולוגית פלאש להצגת המוצר ותכונותיו.

כמו שאתה מבין עיצוב גרפי זה הרבה מעבר ליופי, בנוסף ליופי יש עוד הרבה מרכיבים חשובים שרק מעצב אתרים מקצועי יביא לידי ביטוי בעיצוב האתר שלך.

 
מומלצים
ייעוץ והדרכה - כחלק חשוב מאוד מהשרותים שאנו נותנים, תקבלו ייעוץ והדרכה בבניית אתרים,יעוץ טוב יכול לחסוך לכם הרבה כסף מצד אחד ולהכניס הרבה כסף מצג שני

קידום אתרים - קידום אתרים במנועי חיפוש, קידום אתרים בגוגל וקידום אתרים ברשתות חברתיות ימשוך לאתר שלכם כמות גדולה של גולשים שמחפשים את השרותים שלכם וחלק גדול יהפוך ללקוחות.

אתרים שבנינו - אתרים שבנינו, בדף זה מוצגים מספר אתרים שבנינו,דוגמאות בניית אתרים מקצועית


בניית אתרים
דוד אביגדור
מהנדס תוכנה
מומחה לבניית אתרים

ניהול פרוייקטים
ענבל גרינוולד 
מהנדסת תוכנה

תכנות
אלעד יאיר
מהנדס תוכנה

אודות הצוות - הסיפור שלנו


בניית אתרים עיצוב אתרים
ðåùà: עיצוב אתרים, עיצוב אתר, עיצוב אתרים ובניית אתרים מקצועית    ÷åã ãó: ghmuc t,rho, ghmuc t,r, ghmuc t,rho ucbhh, t,rho nemugh,
úðàé ùéîåù   |   òéöåá àúøéí   |   áðééú àúøéí   |   ÷éãåí àúøéí   |   öåø ÷ùø